Разписания

17Автобусна линия № 17
Спирка Цена 05:00 05:15 05:30 05:40 05:50 06:10 06:15 06:20 06:25 06:40 09:50 10:00 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:40 11:45 15:10 15:30 15:50 16:00 16:30 17:00 17:10 20:50 21:20 22:00 22:40
ЖП Гара-4 05:00 05:15 05:30 05:40 05:50 06:10 06:15 06:20 06:25 06:40 09:50 10:00 10:10 10:30 10:50 11:10 11:30 11:40 11:45 15:10 15:30 15:50 16:00 16:30 17:00 17:10 20:50 21:20 22:00 22:40
ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ1.00лв. 05:03 05:18 05:33 05:43 05:53 06:13 06:18 06:23 06:28 06:43 09:53 10:03 10:13 10:33 10:53 11:13 11:33 11:43 11:48 15:13 15:33 15:53 16:03 16:33 17:03 17:13 20:53 21:23 22:03 22:43
8-ми ДЕКЕМВРИ1.00лв. 05:05 05:20 05:35 05:45 05:55 06:15 06:20 06:25 06:30 06:45 09:55 10:05 10:15 10:35 10:55 11:15 11:35 11:45 11:50 15:15 15:35 15:55 16:05 16:35 17:05 17:15 20:55 21:25 22:05 22:45
К З 1.00лв. 05:06 05:21 05:36 05:46 05:56 06:16 06:21 06:26 06:31 06:46 09:56 10:06 10:16 10:36 10:56 11:16 11:36 11:46 11:51 15:16 15:36 15:56 16:06 16:36 17:06 17:16 20:56 21:26 22:06 22:46
ДЖАНАВАРА1.00лв. 05:10 05:25 05:40 05:50 06:00 06:20 06:25 06:30 06:35 06:50 10:00 10:10 10:20 10:40 11:00 11:20 11:40 11:50 11:55 15:20 15:40 16:00 16:10 16:40 17:10 17:20 21:00 21:30 22:10 22:50
КАЛИН-21.00лв. 05:11 05:26 05:41 05:51 06:01 06:21 06:26 06:31 06:36 06:51 10:01 10:11 10:21 10:41 11:01 11:21 11:41 11:51 11:56 15:21 15:41 16:01 16:11 16:41 17:11 17:21 21:01 21:31 22:11 22:51
ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ-21.00лв. 05:11 05:26 05:41 05:51 06:01 06:21 06:26 06:31 06:36 06:51 10:01 10:11 10:21 10:41 11:01 11:21 11:41 11:51 11:56 15:21 15:41 16:01 16:11 16:41 17:11 17:21 21:01 21:31 22:11 22:51
НАРОДНИ БУДИТЕЛИ-21.00лв. 05:12 05:27 05:42 05:52 06:02 06:22 06:27 06:32 06:37 06:52 10:02 10:12 10:22 10:42 11:02 11:22 11:42 11:52 11:57 15:22 15:42 16:02 16:12 16:42 17:12 17:22 21:02 21:32 22:12 22:52
ЦЕНТЪР/Аспарухово/-21.00лв. 05:13 05:28 05:43 05:53 06:03 06:23 06:28 06:33 06:38 06:53 10:03 10:13 10:23 10:43 11:03 11:23 11:43 11:53 11:58 15:23 15:43 16:03 16:13 16:43 17:13 17:23 21:03 21:33 22:13 22:53
ДЕТСКИ КЪТ1.00лв. 05:29 05:44 05:54 06:24 06:29 06:34 06:54 10:04 10:14 10:24 10:44 11:04 11:24 11:44 11:54 11:59 15:24 15:44 16:04 16:14 16:44 17:14 17:24 21:04 21:34 22:14 22:54
ПЪРВИ МАЙ1.00лв. 05:30 05:45 05:55 06:25 06:30 06:35 06:55 10:05 10:15 10:25 10:45 11:05 11:25 11:45 11:55 12:00 15:25 15:45 16:05 16:15 16:45 17:15 17:25 21:05 21:35 22:15 22:55
СОКОЛ1.00лв. 05:32 05:47 05:57 06:27 06:32 06:37 06:57 10:07 10:17 10:27 10:47 11:07 11:27 11:47 11:57 12:02 15:27 15:47 16:07 16:17 16:47 17:17 17:27 21:07 21:37 22:17 22:57
ОРЕЛ1.00лв. 05:33 05:48 05:58 06:28 06:33 06:38 06:58 10:08 10:18 10:28 10:48 11:08 11:28 11:48 11:58 12:03 15:28 15:48 16:08 16:18 16:48 17:18 17:28 21:08 21:38 22:18 22:58
За ГАЛАТА1.00лв. 05:34 05:49 05:59 06:29 06:34 06:39 06:59 10:09 10:19 10:29 10:49 11:09 11:29 11:49 11:59 12:04 15:29 15:49 16:09 16:19 16:49 17:19 17:29 21:09 21:39 22:19 22:59
А.КАЛЧЕВ1.00лв. 05:35 05:50 06:00 06:30 06:35 06:40 07:00 10:10 10:20 10:30 10:50 11:10 11:30 11:50 12:00 12:05 15:30 15:50 16:10 16:20 16:50 17:20 17:30 21:10 21:40 22:20 23:00
СПАРТАК1.00лв. 05:37 05:52 06:02 06:32 06:37 06:42 07:02 10:12 10:22 10:32 10:52 11:12 11:32 11:52 12:02 12:06 15:32 15:52 16:12 16:22 16:52 17:22 17:32 21:11 21:42 22:21 23:01
ИВАНОВА чешма1.00лв. 05:38 05:53 06:03 06:33 06:38 06:43 07:03 10:13 10:23 10:33 10:53 11:13 11:33 11:53 12:03 12:07 15:33 15:53 16:13 16:23 16:53 17:23 17:33 21:12 21:43 22:22 23:02
ЛАГЕРА1.00лв. 05:39 05:54 06:04 06:34 06:39 06:44 07:04 10:14 10:24 10:34 10:54 11:14 11:34 11:54 12:04 12:08 15:34 15:54 16:14 16:24 16:54 17:24 17:34 21:13 21:44 22:23 23:03
ЧИТАЛИЩЕ1.00лв. 05:40 05:55 06:05 06:35 06:40 06:45 07:05 10:15 10:25 10:35 10:55 11:15 11:35 11:55 12:05 12:09 15:35 15:55 16:15 16:25 16:55 17:25 17:35 21:14 21:45 22:24 23:04
ГАЛАТА ЦЕНТЪР1.00лв. 05:43 05:58 06:07 06:38 06:42 06:48 07:08 10:18 10:27 10:38 10:58 11:18 11:38 11:58 12:07 12:11 15:38 15:58 16:18 16:28 16:58 17:28 17:37 21:16 21:48 22:26 23:06
ГАЛАТА1.00лв. 05:44 05:59 06:08 06:39 06:43 06:49 07:09 10:19 10:28 10:39 10:59 11:19 11:39 11:59 12:08 12:12 15:39 15:59 16:19 16:29 16:59 17:29 17:38 21:17 21:49 22:27 23:07
ГАЛАТА обръщач1.00лв. 05:44 05:59 06:39 06:49 07:09 10:19 10:39 10:59 11:19 11:39 11:59 15:39 15:59 16:19 16:29 16:59 17:29 21:49
ЗОРА-21.00лв. 05:15 06:05 06:40
Р-Т БОРОВЕЦ1.00лв. 05:18 06:08 06:43
Малък обръщач Боровец /за Галата/1.00лв. 05:20 06:10 06:45
Спирка Цена 05:00 05:33 08:40 09:00 09:17 09:35 09:50 10:10 10:30 10:57 13:41 14:10 14:32 15:02 15:10 15:30 18:35 19:25 19:45 19:57 20:22 20:40 20:52 21:20 21:42 22:00 22:42 23:27
ГАЛАТА обръщач 05:00 05:33 08:40 09:00 09:17 09:35 09:50 10:10 10:30 10:57 13:41 14:10 14:32 15:02 15:10 15:30 18:35 19:25 19:45 19:57 20:22 20:40 20:52 21:20 21:42 22:00 22:42 23:27
ГАЛАТА ЦЕНТЪР1.00лв. 05:02 05:35 08:42 09:02 09:18 09:37 09:52 10:12 10:32 10:58 13:43 14:12 14:34 15:04 15:12 15:32 18:37 19:27 19:47 19:58 20:24 20:42 20:53 21:22 21:44 22:02 22:44 23:29
ЧИТАЛИЩЕ1.00лв. 05:03 05:36 08:43 09:03 09:19 09:38 09:53 10:13 10:33 10:59 13:44 14:13 14:35 15:05 15:13 15:33 18:38 19:28 19:48 19:59 20:25 20:43 20:54 21:23 21:45 22:03 22:45 23:30
ЛАГЕРА1.00лв. 05:04 05:37 08:44 09:04 09:20 09:39 09:54 10:14 10:34 11:00 13:45 14:14 14:36 15:06 15:14 15:34 18:39 19:29 19:49 20:00 20:26 20:44 20:55 21:24 21:46 22:04 22:46 23:31
ИВАНОВА чешма1.00лв. 05:05 05:38 08:45 09:05 09:21 09:40 09:55 10:15 10:35 11:01 13:46 14:15 14:37 15:07 15:15 15:35 18:40 19:30 19:50 20:01 20:27 20:45 20:56 21:25 21:47 22:05 22:47 23:32
СПАРТАК1.00лв. 05:07 05:40 08:47 09:07 09:22 09:42 09:57 10:17 10:37 11:02 13:48 14:17 14:39 15:09 15:17 15:37 18:42 19:32 19:52 20:02 20:29 20:47 20:57 21:27 21:49 22:07 22:49 23:34
А.КАЛЧЕВ1.00лв. 05:08 05:41 08:48 09:08 09:23 09:43 09:58 10:18 10:38 11:03 13:49 14:18 14:40 15:10 15:18 15:38 18:43 19:33 19:53 20:03 20:30 20:48 20:58 21:28 21:50 22:08 22:50 23:35
От Галата1.00лв. 05:09 05:42 08:49 09:09 09:24 09:44 09:59 10:19 10:39 11:04 13:50 14:19 14:41 15:11 15:19 15:39 18:44 19:34 19:54 20:04 20:31 20:49 20:59 21:29 21:51 22:09 22:51 23:36
ОРЕЛ1.00лв. 05:10 05:43 08:50 09:10 09:25 09:45 10:00 10:20 10:40 11:05 13:51 14:20 14:42 15:12 15:20 15:40 18:45 19:35 19:55 20:05 20:32 20:50 21:00 21:30 21:52 22:10 22:52 23:37
СОКОЛ1.00лв. 05:11 05:44 08:51 09:11 09:26 09:46 10:01 10:21 10:41 11:06 13:52 14:21 14:43 15:13 15:21 15:41 18:46 19:36 19:56 20:06 20:33 20:51 21:01 21:31 21:53 22:11 22:53 23:38
ПЪРВИ МАЙ1.00лв. 05:12 05:45 08:52 09:12 09:27 09:47 10:02 10:22 10:42 11:07 13:53 14:22 14:44 15:14 15:22 15:42 18:47 19:37 19:57 20:07 20:34 20:52 21:02 21:32 21:54 22:12 22:54 23:39
ДЕТСКИ КЪТ1.00лв. 05:13 05:46 08:53 09:13 09:28 09:48 10:03 10:23 10:43 11:08 13:54 14:23 14:45 15:15 15:23 15:43 18:48 19:38 19:58 20:08 20:35 20:53 21:03 21:33 21:55 22:13 22:55 23:40
ЦЕНТЪР/Аспарухово/1.00лв. 05:14 05:47 08:54 09:14 09:29 09:49 10:04 10:24 10:44 11:09 13:55 14:24 14:46 15:16 15:24 15:44 18:49 19:39 19:59 20:09 20:36 20:54 21:04 21:34 21:56 22:14 22:56 23:41
НАРОДНИ БУДИТЕЛИ1.00лв. 05:15 05:48 08:55 09:15 09:30 09:50 10:05 10:25 10:45 11:10 13:56 14:25 14:47 15:17 15:25 15:45 18:50 19:40 20:00 20:10 20:37 20:55 21:05 21:35 21:57 22:15 22:57 23:42
ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ1.00лв. 05:16 05:49 08:56 09:16 09:31 09:51 10:06 10:26 10:46 11:11 13:57 14:26 14:48 15:18 15:26 15:46 18:51 19:41 20:01 20:11 20:38 20:56 21:06 21:36 21:58 22:16 22:58 23:43
КАЛИН1.00лв. 05:17 05:50 08:57 09:17 09:32 09:52 10:07 10:27 10:47 11:12 13:58 14:27 14:49 15:19 15:27 15:47 18:52 19:42 20:02 20:12 20:39 20:57 21:07 21:37 21:59 22:17 22:59 23:44
ДЖАНАВАРА1.00лв. 05:18 05:51 08:58 09:18 09:33 09:53 10:08 10:28 10:48 11:13 13:59 14:28 14:50 15:20 15:28 15:48 18:53 19:43 20:03 20:13 20:40 20:58 21:08 21:38 22:00 22:18 23:00 23:45
К З1.00лв. 05:22 05:55 09:02 09:22 09:37 09:57 10:12 10:32 10:52 11:17 14:03 14:32 14:54 15:24 15:32 15:52 18:57 19:47 20:07 20:17 20:44 21:02 21:12 21:42 22:04 22:22 23:04 23:49
8-ми ДЕКЕМВРИ1.00лв. 05:23 05:56 09:03 09:23 09:38 09:58 10:13 10:33 10:53 11:18 14:04 14:33 14:55 15:25 15:33 15:53 18:58 19:48 20:08 20:18 20:45 21:03 21:13 21:43 22:05 22:23 23:05 23:50
МАКЕДОНСКИ ДОМ1.00лв. 05:24 05:57 09:04 09:24 09:39 09:59 10:14 10:34 10:54 11:19 14:05 14:34 14:56 15:26 15:34 15:54 18:59 19:49 20:09 20:19 20:46 21:04 21:14 21:44 22:06 22:24 23:06 23:51
ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ-21.00лв. 05:25 05:58 09:05 09:25 09:40 10:00 10:15 10:35 10:55 11:20 14:06 14:35 14:57 15:27 15:35 15:55 19:00 19:50 20:10 20:20 20:47 21:05 21:15 21:45 22:07 22:25 23:07 23:52
ЖП Гара-21.00лв. 05:27 06:01 09:07 09:27 09:43 10:02 10:17 10:37 10:57 11:23 14:08 14:37 15:00 15:30 15:37 15:57 19:03 19:52 20:12 20:23 20:50 21:07 21:18 21:47 22:10 22:27 23:10 23:55
Спирка Цена 05:00 05:30 06:00 06:30 06:50 07:10 08:00 08:30 08:40 09:30 10:00 10:30 10:50 11:00 11:30 12:00 12:30 12:40 13:30 14:30 14:50 15:00 15:30 16:00 16:30 16:50 17:00 17:30 18:00 18:50 19:10 20:00 20:40 21:20 22:00 22:40
ЖП Гара-4 05:00 05:30 06:00 06:30 06:50 07:10 08:00 08:30 08:40 09:30 10:00 10:30 10:50 11:00 11:30 12:00 12:30 12:40 13:30 14:30 14:50 15:00 15:30 16:00 16:30 16:50 17:00 17:30 18:00 18:50 19:10 20:00 20:40 21:20 22:00 22:40
ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ1.00лв. 05:03 05:33 06:03 06:33 06:53 07:13 08:03 08:33 08:43 09:33 10:03 10:33 10:53 11:03 11:33 12:03 12:33 12:43 13:33 14:33 14:53 15:03 15:33 16:03 16:33 16:53 17:03 17:33 18:03 18:53 19:13 20:03 20:43 21:23 22:03 22:43
8-ми ДЕКЕМВРИ1.00лв. 05:05 05:35 06:05 06:35 06:55 07:15 08:05 08:35 08:45 09:35 10:05 10:35 10:55 11:05 11:35 12:05 12:35 12:45 13:35 14:35 14:55 15:05 15:35 16:05 16:35 16:55 17:05 17:35 18:05 18:55 19:15 20:05 20:45 21:25 22:05 22:45
К З 1.00лв. 05:06 05:36 06:06 06:36 06:56 07:16 08:06 08:36 08:46 09:36 10:06 10:36 10:56 11:06 11:36 12:06 12:36 12:46 13:36 14:36 14:56 15:06 15:36 16:06 16:36 16:56 17:06 17:36 18:06 18:56 19:16 20:06 20:46 21:26 22:06 22:46
ДЖАНАВАРА1.00лв. 05:10 05:40 06:10 06:40 07:00 07:20 08:10 08:40 08:50 09:40 10:10 10:40 11:00 11:10 11:40 12:10 12:40 12:50 13:40 14:40 15:00 15:10 15:40 16:10 16:40 17:00 17:10 17:40 18:10 19:00 19:20 20:10 20:50 21:30 22:10 22:50
КАЛИН-21.00лв. 05:11 05:41 06:11 06:41 07:01 07:21 08:11 08:41 08:51 09:41 10:11 10:41 11:01 11:11 11:41 12:11 12:41 12:51 13:41 14:41 15:01 15:11 15:41 16:11 16:41 17:01 17:11 17:41 18:11 19:01 19:21 20:11 20:51 21:31 22:11 22:51
ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ-21.00лв. 05:11 05:41 06:11 06:41 07:01 07:21 08:11 08:41 08:51 09:41 10:11 10:41 11:01 11:11 11:41 12:11 12:41 12:51 13:41 14:41 15:01 15:11 15:41 16:11 16:41 17:01 17:11 17:41 18:11 19:01 19:21 20:11 20:51 21:31 22:11 22:51
НАРОДНИ БУДИТЕЛИ-21.00лв. 05:12 05:42 06:12 06:42 07:02 07:22 08:12 08:42 08:52 09:42 10:12 10:42 11:02 11:12 11:42 12:12 12:42 12:52 13:42 14:42 15:02 15:12 15:42 16:12 16:42 17:02 17:12 17:42 18:12 19:02 19:22 20:12 20:52 21:32 22:12 22:52
ЦЕНТЪР/Аспарухово/-21.00лв. 05:13 05:43 06:13 06:43 07:03 07:23 08:13 08:43 08:53 09:43 10:13 10:43 11:03 11:13 11:43 12:13 12:43 12:53 13:43 14:43 15:03 15:13 15:43 16:13 16:43 17:03 17:13 17:43 18:13 19:03 19:23 20:13 20:53 21:33 22:13 22:53
ДЕТСКИ КЪТ1.00лв. 05:44 06:14 06:44 07:04 07:24 08:14 08:44 08:54 09:44 10:14 10:44 11:04 11:14 11:44 12:14 12:44 12:54 13:44 14:44 15:04 15:14 15:44 16:14 16:44 17:04 17:14 17:44 18:14 19:04 19:24 20:14 20:54 21:34 22:14 22:54
ПЪРВИ МАЙ1.00лв. 05:45 06:15 06:45 07:05 07:25 08:15 08:45 08:55 09:45 10:15 10:45 11:05 11:15 11:45 12:15 12:45 12:55 13:45 14:45 15:05 15:15 15:45 16:15 16:45 17:05 17:15 17:45 18:15 19:05 19:25 20:15 20:55 21:35 22:15 22:55
СОКОЛ1.00лв. 05:47 06:17 06:47 07:07 07:27 08:17 08:47 08:57 09:47 10:17 10:47 11:07 11:17 11:47 12:17 12:47 12:57 13:47 14:47 15:07 15:17 15:47 16:17 16:47 17:07 17:17 17:47 18:17 19:07 19:27 20:17 20:57 21:37 22:17 22:57
ОРЕЛ1.00лв. 05:48 06:18 06:48 07:08 07:28 08:18 08:48 08:58 09:48 10:18 10:48 11:08 11:18 11:48 12:18 12:48 12:58 13:48 14:48 15:08 15:18 15:48 16:18 16:48 17:08 17:18 17:48 18:18 19:08 19:28 20:18 20:58 21:38 22:18 22:58
За ГАЛАТА1.00лв. 05:49 06:19 06:49 07:09 07:29 08:19 08:49 08:59 09:49 10:19 10:49 11:09 11:19 11:49 12:19 12:49 12:59 13:49 14:49 15:09 15:19 15:49 16:19 16:49 17:09 17:19 17:49 18:19 19:09 19:29 20:19 20:59 21:39 22:19 22:59
А.КАЛЧЕВ1.00лв. 05:50 06:20 06:50 07:10 07:30 08:20 08:50 09:00 09:50 10:20 10:50 11:10 11:20 11:50 12:20 12:50 13:00 13:50 14:50 15:10 15:20 15:50 16:20 16:50 17:10 17:20 17:50 18:20 19:10 19:30 20:20 21:00 21:40 22:20 23:00
СПАРТАК1.00лв. 05:52 06:22 06:52 07:12 07:32 08:22 08:52 09:02 09:52 10:22 10:52 11:12 11:22 11:52 12:22 12:52 13:02 13:52 14:52 15:12 15:22 15:52 16:22 16:52 17:12 17:22 17:52 18:22 19:12 19:32 20:22 21:01 21:42 22:21 23:01
ИВАНОВА чешма1.00лв. 05:53 06:23 06:53 07:13 07:33 08:23 08:53 09:03 09:53 10:23 10:53 11:13 11:23 11:53 12:23 12:53 13:03 13:53 14:53 15:13 15:23 15:53 16:23 16:53 17:13 17:23 17:53 18:23 19:13 19:33 20:23 21:02 21:43 22:22 23:02
ЛАГЕРА1.00лв. 05:54 06:24 06:54 07:14 07:34 08:24 08:54 09:04 09:54 10:24 10:54 11:14 11:24 11:54 12:24 12:54 13:04 13:54 14:54 15:14 15:24 15:54 16:24 16:54 17:14 17:24 17:54 18:24 19:14 19:34 20:24 21:03 21:44 22:23 23:03
ЧИТАЛИЩЕ1.00лв. 05:55 06:25 06:55 07:15 07:35 08:25 08:55 09:05 09:55 10:25 10:55 11:15 11:25 11:55 12:25 12:55 13:05 13:55 14:55 15:15 15:25 15:55 16:25 16:55 17:15 17:25 17:55 18:25 19:15 19:35 20:25 21:04 21:45 22:24 23:04
ГАЛАТА ЦЕНТЪР1.00лв. 05:57 06:28 06:58 07:17 07:38 08:28 08:58 09:07 09:58 10:28 10:58 11:17 11:28 11:58 12:28 12:58 13:07 13:58 14:58 15:17 15:28 15:58 16:28 16:58 17:17 17:28 17:58 18:28 19:17 19:38 20:27 21:06 21:48 22:26 23:06
ГАЛАТА1.00лв. 05:58 06:29 06:59 07:18 07:39 08:29 08:59 09:08 09:59 10:29 10:59 11:18 11:29 11:59 12:29 12:59 13:08 13:59 14:59 15:18 15:29 15:59 16:29 16:59 17:18 17:29 17:59 18:29 19:18 19:39 20:28 21:07 21:49 22:27 23:07
ГАЛАТА обръщач1.00лв. 06:29 06:59 07:39 08:29 08:59 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:59 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:39 21:49
ЗОРА-21.00лв. 05:15
Р-Т БОРОВЕЦ1.00лв. 05:18
Малък обръщач Боровец /за Галата/1.00лв. 05:20
Спирка Цена 05:00 05:42 06:40 07:10 07:52 08:10 08:40 09:10 09:40 09:42 10:10 10:40 11:10 11:52 12:10 13:00 13:30 13:42 14:10 14:40 15:10 15:40 15:52 16:10 16:40 17:30 17:52 18:40 19:10 19:40 19:52 20:22 20:52 21:32 22:00 22:42 23:12
ГАЛАТА обръщач 05:00 05:42 06:40 07:10 07:52 08:10 08:40 09:10 09:40 09:42 10:10 10:40 11:10 11:52 12:10 13:00 13:30 13:42 14:10 14:40 15:10 15:40 15:52 16:10 16:40 17:30 17:52 18:40 19:10 19:40 19:52 20:22 20:52 21:32 22:00 22:42 23:12
ГАЛАТА ЦЕНТЪР1.00лв. 05:02 05:44 06:42 07:12 07:53 08:12 08:42 09:12 09:42 09:43 10:12 10:42 11:12 11:53 12:12 13:02 13:32 13:43 14:12 14:42 15:12 15:42 15:53 16:12 16:42 17:32 17:53 18:42 19:12 19:42 19:53 20:24 20:53 21:34 22:02 22:44 23:14
ЧИТАЛИЩЕ1.00лв. 05:03 05:45 06:43 07:13 07:54 08:13 08:43 09:13 09:43 09:44 10:13 10:43 11:13 11:54 12:13 13:03 13:33 13:44 14:13 14:43 15:13 15:43 15:54 16:13 16:43 17:33 17:54 18:43 19:13 19:43 19:54 20:25 20:54 21:35 22:03 22:45 23:15
ЛАГЕРА1.00лв. 05:04 05:46 06:44 07:14 07:55 08:14 08:44 09:14 09:44 09:45 10:14 10:44 11:14 11:55 12:14 13:04 13:34 13:45 14:14 14:44 15:14 15:44 15:55 16:14 16:44 17:34 17:55 18:44 19:14 19:44 19:55 20:26 20:55 21:36 22:04 22:46 23:16
ИВАНОВА чешма1.00лв. 05:05 05:47 06:45 07:15 07:56 08:15 08:45 09:15 09:45 09:46 10:15 10:45 11:15 11:56 12:15 13:05 13:35 13:46 14:15 14:45 15:15 15:45 15:56 16:15 16:45 17:35 17:56 18:45 19:15 19:45 19:56 20:27 20:56 21:37 22:05 22:47 23:17
СПАРТАК1.00лв. 05:07 05:49 06:47 07:17 07:57 08:17 08:47 09:17 09:47 09:47 10:17 10:47 11:17 11:57 12:17 13:07 13:37 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 15:57 16:17 16:47 17:37 17:57 18:47 19:17 19:47 19:57 20:29 20:57 21:39 22:07 22:49 23:19
А.КАЛЧЕВ1.00лв. 05:08 05:50 06:48 07:18 07:58 08:18 08:48 09:18 09:48 09:48 10:18 10:48 11:18 11:58 12:18 13:08 13:38 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 15:58 16:18 16:48 17:38 17:58 18:48 19:18 19:48 19:58 20:30 20:58 21:40 22:08 22:50 23:20
От Галата1.00лв. 05:09 05:51 06:49 07:19 07:59 08:19 08:49 09:19 09:49 09:49 10:19 10:49 11:19 11:59 12:19 13:09 13:39 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 15:59 16:19 16:49 17:39 17:59 18:49 19:19 19:49 19:59 20:31 20:59 21:41 22:09 22:51 23:21
ОРЕЛ1.00лв. 05:10 05:52 06:50 07:20 08:00 08:20 08:50 09:20 09:50 09:50 10:20 10:50 11:20 12:00 12:20 13:10 13:40 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:00 16:20 16:50 17:40 18:00 18:50 19:20 19:50 20:00 20:32 21:00 21:42 22:10 22:52 23:22
СОКОЛ1.00лв. 05:11 05:53 06:51 07:21 08:01 08:21 08:51 09:21 09:51 09:51 10:21 10:51 11:21 12:01 12:21 13:11 13:41 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:01 16:21 16:51 17:41 18:01 18:51 19:21 19:51 20:01 20:33 21:01 21:43 22:11 22:53 23:23
ПЪРВИ МАЙ1.00лв. 05:12 05:54 06:52 07:22 08:02 08:22 08:52 09:22 09:52 09:52 10:22 10:52 11:22 12:02 12:22 13:12 13:42 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:02 16:22 16:52 17:42 18:02 18:52 19:22 19:52 20:02 20:34 21:02 21:44 22:12 22:54 23:24
ДЕТСКИ КЪТ1.00лв. 05:13 05:55 06:53 07:23 08:03 08:23 08:53 09:23 09:53 09:53 10:23 10:53 11:23 12:03 12:23 13:13 13:43 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:03 16:23 16:53 17:43 18:03 18:53 19:23 19:53 20:03 20:35 21:03 21:45 22:13 22:55 23:25
ЦЕНТЪР/Аспарухово/1.00лв. 05:14 05:56 06:54 07:24 08:04 08:24 08:54 09:24 09:54 09:54 10:24 10:54 11:24 12:04 12:24 13:14 13:44 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:04 16:24 16:54 17:44 18:04 18:54 19:24 19:54 20:04 20:36 21:04 21:46 22:14 22:56 23:26
НАРОДНИ БУДИТЕЛИ1.00лв. 05:15 05:57 06:55 07:25 08:05 08:25 08:55 09:25 09:55 09:55 10:25 10:55 11:25 12:05 12:25 13:15 13:45 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:05 16:25 16:55 17:45 18:05 18:55 19:25 19:55 20:05 20:37 21:05 21:47 22:15 22:57 23:27
ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ1.00лв. 05:16 05:58 06:56 07:26 08:06 08:26 08:56 09:26 09:56 09:56 10:26 10:56 11:26 12:06 12:26 13:16 13:46 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:06 16:26 16:56 17:46 18:06 18:56 19:26 19:56 20:06 20:38 21:06 21:48 22:16 22:58 23:28
КАЛИН1.00лв. 05:17 05:59 06:57 07:27 08:07 08:27 08:57 09:27 09:57 09:57 10:27 10:57 11:27 12:07 12:27 13:17 13:47 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:07 16:27 16:57 17:47 18:07 18:57 19:27 19:57 20:07 20:39 21:07 21:49 22:17 22:59 23:29
ДЖАНАВАРА1.00лв. 05:18 06:00 06:58 07:28 08:08 08:28 08:58 09:28 09:58 09:58 10:28 10:58 11:28 12:08 12:28 13:18 13:48 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:08 16:28 16:58 17:48 18:08 18:58 19:28 19:58 20:08 20:40 21:08 21:50 22:18 23:00 23:30
К З1.00лв. 05:22 06:04 07:02 07:32 08:12 08:32 09:02 09:32 10:02 10:02 10:32 11:02 11:32 12:12 12:32 13:22 13:52 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:12 16:32 17:02 17:52 18:12 19:02 19:32 20:02 20:12 20:44 21:12 21:54 22:22 23:04 23:34
8-ми ДЕКЕМВРИ1.00лв. 05:23 06:05 07:03 07:33 08:13 08:33 09:03 09:33 10:03 10:03 10:33 11:03 11:33 12:13 12:33 13:23 13:53 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:13 16:33 17:03 17:53 18:13 19:03 19:33 20:03 20:13 20:45 21:13 21:55 22:23 23:05 23:35
МАКЕДОНСКИ ДОМ1.00лв. 05:24 06:06 07:04 07:34 08:14 08:34 09:04 09:34 10:04 10:04 10:34 11:04 11:34 12:14 12:34 13:24 13:54 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:14 16:34 17:04 17:54 18:14 19:04 19:34 20:04 20:14 20:46 21:14 21:56 22:24 23:06 23:36
ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ-21.00лв. 05:25 06:07 07:05 07:35 08:15 08:35 09:05 09:35 10:05 10:05 10:35 11:05 11:35 12:15 12:35 13:25 13:55 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:15 16:35 17:05 17:55 18:15 19:05 19:35 20:05 20:15 20:47 21:15 21:57 22:25 23:07 23:37
ЖП Гара-21.00лв. 05:27 06:10 07:07 07:37 08:18 08:37 09:07 09:37 10:07 10:08 10:37 11:07 11:37 12:18 12:37 13:27 13:57 14:08 14:37 15:07 15:37 16:07 16:18 16:37 17:07 17:57 18:18 19:07 19:37 20:07 20:18 20:50 21:18 22:00 22:27 23:10 23:40
Спирка Цена 05:00 05:30 06:00 06:30 06:50 07:10 08:00 08:30 08:40 09:30 10:00 10:30 10:50 11:00 11:30 12:00 12:30 12:40 13:30 14:30 14:50 15:00 15:30 16:00 16:30 16:50 17:00 17:30 18:00 18:50 19:10 20:00 20:40 21:20 22:00 22:40
ЖП Гара-4 05:00 05:30 06:00 06:30 06:50 07:10 08:00 08:30 08:40 09:30 10:00 10:30 10:50 11:00 11:30 12:00 12:30 12:40 13:30 14:30 14:50 15:00 15:30 16:00 16:30 16:50 17:00 17:30 18:00 18:50 19:10 20:00 20:40 21:20 22:00 22:40
ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ1.00лв. 05:03 05:33 06:03 06:33 06:53 07:13 08:03 08:33 08:43 09:33 10:03 10:33 10:53 11:03 11:33 12:03 12:33 12:43 13:33 14:33 14:53 15:03 15:33 16:03 16:33 16:53 17:03 17:33 18:03 18:53 19:13 20:03 20:43 21:23 22:03 22:43
8-ми ДЕКЕМВРИ1.00лв. 05:05 05:35 06:05 06:35 06:55 07:15 08:05 08:35 08:45 09:35 10:05 10:35 10:55 11:05 11:35 12:05 12:35 12:45 13:35 14:35 14:55 15:05 15:35 16:05 16:35 16:55 17:05 17:35 18:05 18:55 19:15 20:05 20:45 21:25 22:05 22:45
К З 1.00лв. 05:06 05:36 06:06 06:36 06:56 07:16 08:06 08:36 08:46 09:36 10:06 10:36 10:56 11:06 11:36 12:06 12:36 12:46 13:36 14:36 14:56 15:06 15:36 16:06 16:36 16:56 17:06 17:36 18:06 18:56 19:16 20:06 20:46 21:26 22:06 22:46
ДЖАНАВАРА1.00лв. 05:10 05:40 06:10 06:40 07:00 07:20 08:10 08:40 08:50 09:40 10:10 10:40 11:00 11:10 11:40 12:10 12:40 12:50 13:40 14:40 15:00 15:10 15:40 16:10 16:40 17:00 17:10 17:40 18:10 19:00 19:20 20:10 20:50 21:30 22:10 22:50
КАЛИН-21.00лв. 05:11 05:41 06:11 06:41 07:01 07:21 08:11 08:41 08:51 09:41 10:11 10:41 11:01 11:11 11:41 12:11 12:41 12:51 13:41 14:41 15:01 15:11 15:41 16:11 16:41 17:01 17:11 17:41 18:11 19:01 19:21 20:11 20:51 21:31 22:11 22:51
ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ-21.00лв. 05:11 05:41 06:11 06:41 07:01 07:21 08:11 08:41 08:51 09:41 10:11 10:41 11:01 11:11 11:41 12:11 12:41 12:51 13:41 14:41 15:01 15:11 15:41 16:11 16:41 17:01 17:11 17:41 18:11 19:01 19:21 20:11 20:51 21:31 22:11 22:51
НАРОДНИ БУДИТЕЛИ-21.00лв. 05:12 05:42 06:12 06:42 07:02 07:22 08:12 08:42 08:52 09:42 10:12 10:42 11:02 11:12 11:42 12:12 12:42 12:52 13:42 14:42 15:02 15:12 15:42 16:12 16:42 17:02 17:12 17:42 18:12 19:02 19:22 20:12 20:52 21:32 22:12 22:52
ЦЕНТЪР/Аспарухово/-21.00лв. 05:13 05:43 06:13 06:43 07:03 07:23 08:13 08:43 08:53 09:43 10:13 10:43 11:03 11:13 11:43 12:13 12:43 12:53 13:43 14:43 15:03 15:13 15:43 16:13 16:43 17:03 17:13 17:43 18:13 19:03 19:23 20:13 20:53 21:33 22:13 22:53
ДЕТСКИ КЪТ1.00лв. 05:44 06:14 06:44 07:04 07:24 08:14 08:44 08:54 09:44 10:14 10:44 11:04 11:14 11:44 12:14 12:44 12:54 13:44 14:44 15:04 15:14 15:44 16:14 16:44 17:04 17:14 17:44 18:14 19:04 19:24 20:14 20:54 21:34 22:14 22:54
ПЪРВИ МАЙ1.00лв. 05:45 06:15 06:45 07:05 07:25 08:15 08:45 08:55 09:45 10:15 10:45 11:05 11:15 11:45 12:15 12:45 12:55 13:45 14:45 15:05 15:15 15:45 16:15 16:45 17:05 17:15 17:45 18:15 19:05 19:25 20:15 20:55 21:35 22:15 22:55
СОКОЛ1.00лв. 05:47 06:17 06:47 07:07 07:27 08:17 08:47 08:57 09:47 10:17 10:47 11:07 11:17 11:47 12:17 12:47 12:57 13:47 14:47 15:07 15:17 15:47 16:17 16:47 17:07 17:17 17:47 18:17 19:07 19:27 20:17 20:57 21:37 22:17 22:57
ОРЕЛ1.00лв. 05:48 06:18 06:48 07:08 07:28 08:18 08:48 08:58 09:48 10:18 10:48 11:08 11:18 11:48 12:18 12:48 12:58 13:48 14:48 15:08 15:18 15:48 16:18 16:48 17:08 17:18 17:48 18:18 19:08 19:28 20:18 20:58 21:38 22:18 22:58
За ГАЛАТА1.00лв. 05:49 06:19 06:49 07:09 07:29 08:19 08:49 08:59 09:49 10:19 10:49 11:09 11:19 11:49 12:19 12:49 12:59 13:49 14:49 15:09 15:19 15:49 16:19 16:49 17:09 17:19 17:49 18:19 19:09 19:29 20:19 20:59 21:39 22:19 22:59
А.КАЛЧЕВ1.00лв. 05:50 06:20 06:50 07:10 07:30 08:20 08:50 09:00 09:50 10:20 10:50 11:10 11:20 11:50 12:20 12:50 13:00 13:50 14:50 15:10 15:20 15:50 16:20 16:50 17:10 17:20 17:50 18:20 19:10 19:30 20:20 21:00 21:40 22:20 23:00
СПАРТАК1.00лв. 05:52 06:22 06:52 07:12 07:32 08:22 08:52 09:02 09:52 10:22 10:52 11:12 11:22 11:52 12:22 12:52 13:02 13:52 14:52 15:12 15:22 15:52 16:22 16:52 17:12 17:22 17:52 18:22 19:12 19:32 20:22 21:01 21:42 22:21 23:01
ИВАНОВА чешма1.00лв. 05:53 06:23 06:53 07:13 07:33 08:23 08:53 09:03 09:53 10:23 10:53 11:13 11:23 11:53 12:23 12:53 13:03 13:53 14:53 15:13 15:23 15:53 16:23 16:53 17:13 17:23 17:53 18:23 19:13 19:33 20:23 21:02 21:43 22:22 23:02
ЛАГЕРА1.00лв. 05:54 06:24 06:54 07:14 07:34 08:24 08:54 09:04 09:54 10:24 10:54 11:14 11:24 11:54 12:24 12:54 13:04 13:54 14:54 15:14 15:24 15:54 16:24 16:54 17:14 17:24 17:54 18:24 19:14 19:34 20:24 21:03 21:44 22:23 23:03
ЧИТАЛИЩЕ1.00лв. 05:55 06:25 06:55 07:15 07:35 08:25 08:55 09:05 09:55 10:25 10:55 11:15 11:25 11:55 12:25 12:55 13:05 13:55 14:55 15:15 15:25 15:55 16:25 16:55 17:15 17:25 17:55 18:25 19:15 19:35 20:25 21:04 21:45 22:24 23:04
ГАЛАТА ЦЕНТЪР1.00лв. 05:57 06:28 06:58 07:17 07:38 08:28 08:58 09:07 09:58 10:28 10:58 11:17 11:28 11:58 12:28 12:58 13:07 13:58 14:58 15:17 15:28 15:58 16:28 16:58 17:17 17:28 17:58 18:28 19:17 19:38 20:27 21:06 21:48 22:26 23:06
ГАЛАТА1.00лв. 05:58 06:29 06:59 07:18 07:39 08:29 08:59 09:08 09:59 10:29 10:59 11:18 11:29 11:59 12:29 12:59 13:08 13:59 14:59 15:18 15:29 15:59 16:29 16:59 17:18 17:29 17:59 18:29 19:18 19:39 20:28 21:07 21:49 22:27 23:07
ГАЛАТА обръщач1.00лв. 06:29 06:59 07:39 08:29 08:59 09:59 10:29 10:59 11:29 11:59 12:29 12:59 13:59 14:59 15:29 15:59 16:29 16:59 17:29 17:59 18:29 19:39 21:49
ЗОРА-21.00лв. 05:15
Р-Т БОРОВЕЦ1.00лв. 05:18
Малък обръщач Боровец /за Галата/1.00лв. 05:20
Спирка Цена 05:00 05:42 06:40 07:10 07:52 08:10 08:40 09:10 09:40 09:42 10:10 10:40 11:10 11:52 12:10 13:00 13:30 13:42 14:10 14:40 15:10 15:40 15:52 16:10 16:40 17:30 17:52 18:40 19:10 19:40 19:52 20:22 20:52 21:32 22:00 22:42 23:12
ГАЛАТА обръщач 05:00 05:42 06:40 07:10 07:52 08:10 08:40 09:10 09:40 09:42 10:10 10:40 11:10 11:52 12:10 13:00 13:30 13:42 14:10 14:40 15:10 15:40 15:52 16:10 16:40 17:30 17:52 18:40 19:10 19:40 19:52 20:22 20:52 21:32 22:00 22:42 23:12
ГАЛАТА ЦЕНТЪР1.00лв. 05:02 05:44 06:42 07:12 07:53 08:12 08:42 09:12 09:42 09:43 10:12 10:42 11:12 11:53 12:12 13:02 13:32 13:43 14:12 14:42 15:12 15:42 15:53 16:12 16:42 17:32 17:53 18:42 19:12 19:42 19:53 20:24 20:53 21:34 22:02 22:44 23:14
ЧИТАЛИЩЕ1.00лв. 05:03 05:45 06:43 07:13 07:54 08:13 08:43 09:13 09:43 09:44 10:13 10:43 11:13 11:54 12:13 13:03 13:33 13:44 14:13 14:43 15:13 15:43 15:54 16:13 16:43 17:33 17:54 18:43 19:13 19:43 19:54 20:25 20:54 21:35 22:03 22:45 23:15
ЛАГЕРА1.00лв. 05:04 05:46 06:44 07:14 07:55 08:14 08:44 09:14 09:44 09:45 10:14 10:44 11:14 11:55 12:14 13:04 13:34 13:45 14:14 14:44 15:14 15:44 15:55 16:14 16:44 17:34 17:55 18:44 19:14 19:44 19:55 20:26 20:55 21:36 22:04 22:46 23:16
ИВАНОВА чешма1.00лв. 05:05 05:47 06:45 07:15 07:56 08:15 08:45 09:15 09:45 09:46 10:15 10:45 11:15 11:56 12:15 13:05 13:35 13:46 14:15 14:45 15:15 15:45 15:56 16:15 16:45 17:35 17:56 18:45 19:15 19:45 19:56 20:27 20:56 21:37 22:05 22:47 23:17
СПАРТАК1.00лв. 05:07 05:49 06:47 07:17 07:57 08:17 08:47 09:17 09:47 09:47 10:17 10:47 11:17 11:57 12:17 13:07 13:37 13:47 14:17 14:47 15:17 15:47 15:57 16:17 16:47 17:37 17:57 18:47 19:17 19:47 19:57 20:29 20:57 21:39 22:07 22:49 23:19
А.КАЛЧЕВ1.00лв. 05:08 05:50 06:48 07:18 07:58 08:18 08:48 09:18 09:48 09:48 10:18 10:48 11:18 11:58 12:18 13:08 13:38 13:48 14:18 14:48 15:18 15:48 15:58 16:18 16:48 17:38 17:58 18:48 19:18 19:48 19:58 20:30 20:58 21:40 22:08 22:50 23:20
От Галата1.00лв. 05:09 05:51 06:49 07:19 07:59 08:19 08:49 09:19 09:49 09:49 10:19 10:49 11:19 11:59 12:19 13:09 13:39 13:49 14:19 14:49 15:19 15:49 15:59 16:19 16:49 17:39 17:59 18:49 19:19 19:49 19:59 20:31 20:59 21:41 22:09 22:51 23:21
ОРЕЛ1.00лв. 05:10 05:52 06:50 07:20 08:00 08:20 08:50 09:20 09:50 09:50 10:20 10:50 11:20 12:00 12:20 13:10 13:40 13:50 14:20 14:50 15:20 15:50 16:00 16:20 16:50 17:40 18:00 18:50 19:20 19:50 20:00 20:32 21:00 21:42 22:10 22:52 23:22
СОКОЛ1.00лв. 05:11 05:53 06:51 07:21 08:01 08:21 08:51 09:21 09:51 09:51 10:21 10:51 11:21 12:01 12:21 13:11 13:41 13:51 14:21 14:51 15:21 15:51 16:01 16:21 16:51 17:41 18:01 18:51 19:21 19:51 20:01 20:33 21:01 21:43 22:11 22:53 23:23
ПЪРВИ МАЙ1.00лв. 05:12 05:54 06:52 07:22 08:02 08:22 08:52 09:22 09:52 09:52 10:22 10:52 11:22 12:02 12:22 13:12 13:42 13:52 14:22 14:52 15:22 15:52 16:02 16:22 16:52 17:42 18:02 18:52 19:22 19:52 20:02 20:34 21:02 21:44 22:12 22:54 23:24
ДЕТСКИ КЪТ1.00лв. 05:13 05:55 06:53 07:23 08:03 08:23 08:53 09:23 09:53 09:53 10:23 10:53 11:23 12:03 12:23 13:13 13:43 13:53 14:23 14:53 15:23 15:53 16:03 16:23 16:53 17:43 18:03 18:53 19:23 19:53 20:03 20:35 21:03 21:45 22:13 22:55 23:25
ЦЕНТЪР/Аспарухово/1.00лв. 05:14 05:56 06:54 07:24 08:04 08:24 08:54 09:24 09:54 09:54 10:24 10:54 11:24 12:04 12:24 13:14 13:44 13:54 14:24 14:54 15:24 15:54 16:04 16:24 16:54 17:44 18:04 18:54 19:24 19:54 20:04 20:36 21:04 21:46 22:14 22:56 23:26
НАРОДНИ БУДИТЕЛИ1.00лв. 05:15 05:57 06:55 07:25 08:05 08:25 08:55 09:25 09:55 09:55 10:25 10:55 11:25 12:05 12:25 13:15 13:45 13:55 14:25 14:55 15:25 15:55 16:05 16:25 16:55 17:45 18:05 18:55 19:25 19:55 20:05 20:37 21:05 21:47 22:15 22:57 23:27
ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ1.00лв. 05:16 05:58 06:56 07:26 08:06 08:26 08:56 09:26 09:56 09:56 10:26 10:56 11:26 12:06 12:26 13:16 13:46 13:56 14:26 14:56 15:26 15:56 16:06 16:26 16:56 17:46 18:06 18:56 19:26 19:56 20:06 20:38 21:06 21:48 22:16 22:58 23:28
КАЛИН1.00лв. 05:17 05:59 06:57 07:27 08:07 08:27 08:57 09:27 09:57 09:57 10:27 10:57 11:27 12:07 12:27 13:17 13:47 13:57 14:27 14:57 15:27 15:57 16:07 16:27 16:57 17:47 18:07 18:57 19:27 19:57 20:07 20:39 21:07 21:49 22:17 22:59 23:29
ДЖАНАВАРА1.00лв. 05:18 06:00 06:58 07:28 08:08 08:28 08:58 09:28 09:58 09:58 10:28 10:58 11:28 12:08 12:28 13:18 13:48 13:58 14:28 14:58 15:28 15:58 16:08 16:28 16:58 17:48 18:08 18:58 19:28 19:58 20:08 20:40 21:08 21:50 22:18 23:00 23:30
К З1.00лв. 05:22 06:04 07:02 07:32 08:12 08:32 09:02 09:32 10:02 10:02 10:32 11:02 11:32 12:12 12:32 13:22 13:52 14:02 14:32 15:02 15:32 16:02 16:12 16:32 17:02 17:52 18:12 19:02 19:32 20:02 20:12 20:44 21:12 21:54 22:22 23:04 23:34
8-ми ДЕКЕМВРИ1.00лв. 05:23 06:05 07:03 07:33 08:13 08:33 09:03 09:33 10:03 10:03 10:33 11:03 11:33 12:13 12:33 13:23 13:53 14:03 14:33 15:03 15:33 16:03 16:13 16:33 17:03 17:53 18:13 19:03 19:33 20:03 20:13 20:45 21:13 21:55 22:23 23:05 23:35
МАКЕДОНСКИ ДОМ1.00лв. 05:24 06:06 07:04 07:34 08:14 08:34 09:04 09:34 10:04 10:04 10:34 11:04 11:34 12:14 12:34 13:24 13:54 14:04 14:34 15:04 15:34 16:04 16:14 16:34 17:04 17:54 18:14 19:04 19:34 20:04 20:14 20:46 21:14 21:56 22:24 23:06 23:36
ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ-21.00лв. 05:25 06:07 07:05 07:35 08:15 08:35 09:05 09:35 10:05 10:05 10:35 11:05 11:35 12:15 12:35 13:25 13:55 14:05 14:35 15:05 15:35 16:05 16:15 16:35 17:05 17:55 18:15 19:05 19:35 20:05 20:15 20:47 21:15 21:57 22:25 23:07 23:37
ЖП Гара-21.00лв. 05:27 06:10 07:07 07:37 08:18 08:37 09:07 09:37 10:07 10:08 10:37 11:07 11:37 12:18 12:37 13:27 13:57 14:08 14:37 15:07 15:37 16:07 16:18 16:37 17:07 17:57 18:18 19:07 19:37 20:07 20:18 20:50 21:18 22:00 22:27 23:10 23:40